تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
لباس زير‌هايي كه به طور روزمره و در طول روز از آنها استفاده مي‌كنيم بايد داراي چه مشخصاتي باشند؟ لباس زير زنانه
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :لباس زير زنانه
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۵۵:۴۵

براي لباس زير زنانه ‌هايي كه قصد داريد در طول روز از آنها استفاده كنيد توصيه مي‌كنيم لباس زير‌هايي باشند كه داراي جنس طبيعي باشند،از لباس زيري كه ازجنس‌هاي داراي مواد تركيبي مانند پلاستيك و ... هستند استقاده ننماييد چون شما يك مدت طولاني از صبح تا شب مي‌خواهيد از اين لباس زير‌ استقاده كنيد اين جنس باعث مي‌شود كه شما در طول روز احساس ناراحتي داشته باشيد.

شما مي‌توانيد از مدل‌هاي مختلف لباس زيري كه تمايل داريد در طول روز استفاده نماييد تا بتوانيد به راحتي و بدون اذيت شدن به كارهاي روزمره‌تان برسيد.

 

لباس زير‌ي كه براي رفتن به يك جشن بايد استفاده كنيد بايد داراي چه شرايطي باشند ؟

اگر لباسي را كه قصد داريد بپوشيد دكلته و يا لباس‌هايي در اين سبك مي‌باشد بهتر است از لباس زير‌ي با جنس دانتل استفاده نماييد زيرا اين جنس باعث مي‌شود كه بالاتنه شما جالب تر و بهتر به نطر برسد.

اگر لباسي كه مي‌خواهيد بپوشيد داراي بالا تنه ي لختي مي‌باشد و شما بالا تنه ي كوچكي داريد توصيه مي‌كنيم از لباس زير‌هايي استفاده نماييد كه مخصوص بالاتنه كوچك هستند زيرا در اين لباس زير‌ها لايه‌ها و پوشش‌هاي خاصي وجود دارد كه باعث مي‌شود،كمي بالاتنه شما بزرگ تر به نطر برسد.زيرا در لباس‌ها كه داراي بالا تنه ي لختي هستند بيشترين و اولين قسمتي كه ديده مي‌شود بالاتنه شما مي‌باشند.

 

اكنون به نحوه ي نگهداري از لباس زير مي‌پردازيم : 

لباس زير زنانه زير خود را با دست بشوييد يا اگر توسط ماشين لباس شويي اين كار انجام مي‌دهيد بهتر است برنامه ي ماشين لباس شويي را بر روي لباس‌هاي حساس قرار دهيد زيرا اگر برنامه ي و دماي بالاتري را انتخاب كنيد باعث مي‌شود تا بافت لباس زير‌تان آسيب ببيند و زود از بين برود.

آدم براي اينكه تميز و مرتب به‌نظر برسد معمولا سعي مي‌كند ظاهري آراسته داشته باشد و لباس‌هايي مرتب و تميز بپوشد ولي متخصصان پوست معتقدند كه لباس زير هم به همان اندازه در سلامت و بهداشت افراد موثر است.لباسهاي زير در تماس نزديكي با پوست ما هستند و اين باعث مي‌شود كه در صورت رسيدگي نكردن به آنها منشأ انواع حساسيت‌ها و عفونت‌هاي قارچي شوند.

در كشورهاي توسعه‌يافته،تمهيدات و استاندارهاي خاصي را براي توليد لباس زير رعايت مي‌كنند؛‌ مثلا بهترين الياف را جهت بافت پارچه‌هاي لباس زير تهيه كرده و با مواد كاملا بهداشتي و استاندارد، رنگ و تكميل مي‌نمايند. به همين دليل، قيمت اين لباس‌ها بالا مي‌رود. لباس‌زير‌هايي با جنس دانتل يا آنهايي كه داراي خاصيت انعطاف‌پذيري هستند بهترين جنس و بافت محسوب مي‌شوند. اگر با اين جنس لباس زير راحت نيستيد، ما انواع نخي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه حساسيت پوستي كمتري ايجاد مي‌كند.

لباس زير از كالاهاي مصرفي است كه بايد آن را زود به زود نو كرد و زياد هم بايد داشت. اگر لباس زير به اندازه كافي داشته باشيد، آن را زود به زود عوض مي‌كنيد و به راحتي هم آن را دور مي‌اندازيد. خيلي‌ها به دليل اينكه لباس زيرشان در معرض ديد ديگران نيست، آن را تا چند سال به بدترين وضع نگه مي‌دارند. شما خيلي محترم‌ايد و لباس زيرتان هم بايد در شأن‌تان باشد. هر از گاهي لباس‌هاي زير خود را بجوشانيد تا آلودگي آن به طور كامل از بين برود. لباس زير زنانه خود را تعمير كنيد و همچنين مي‌توانيد براي خود لباس زير بدوزيد. در عين حال مي‌توانيد براي از بين بردن ميكروب‌هاي آن لباس زيرتان را بعد از شستشو و پيش از پوشيدن اتو كنيد.

 

 

 

 


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]