تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
برويد سراغ الياف طبيعي لباس زير زنانه
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :لباس زير زنانه
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۵۵:۵۷

لباس زير زنانه هايي كه قصد داريد در طول روز از آنها استفاده كنيد بهتر است داراي جنس طبيعي باشند. از جنس‌هايي كه داراي مواد تركيبي مانند پلاستيك و ... هستند استفاده نكنيد چون شما يك مدت طولاني از صبح تا شب مي‌خواهيد از اين لباس زير‌هاي استفاده كنيد اين جنس باعث مي‌شود كه شما در طول روز احساس ناراحتي داشته باشيد.

 

فرار از باكتري و قارچ 

هر روز لباس زيرتان را عوض كنيد و منتظر حمام رفتن نمانيد؛ در غير اين صورت به راحتي دچار انواع قارچ‌هاي پوستي و خارش و حساسيت خواهيد شد.قارچ‌ها در محيط گرم و مرطوب به راحتي رشد مي‌كنند بهتر است براي كاهش دادن احتمال ابتلا به اين قارچ‌هاي پوستي از محلول‌هاي ضدعفوني كننده ويژه بانوان و آقايان استفاده كنيد و پس از استفاده از آب از دستمال كاغذي استفاده كنيد تا رطوبت محيط را نيز كاهش دهيد. از سوي ديگر بهتر است لباس زير بانوان و آقايان جدا از هم شسته و خشك شود و در صورت امكان در نور مستقيم آفتاب خشك شود تا ميكروب‌هاي آن بيشتر از بين بروند.

 

لباس‌هاي زير نايلوني نخريد

لباس زير زنانه نايلوني به علت ايجاد تعريق زياد امكان ابتلا به قارچ پوستي را افزايش مي‌دهد.لكه‌هاي ناشي از قارچ معمولا به رنگ قهوه‌اي روشن است و حدود دو يا سه سانت قطر داشته و حالت پوسته‌دهي مختصري نيز دارد. امكان بروز اين بيماري در اطفال و جوانان شايع‌تر است. تشخيص اين بيماري از طريق نمونه‌برداري از سطح پوست و بررسي آن به وسيله ميكروسكوپ امكان‌پذير است. درمان لكه‌هاي ناشي از قارچ با استفاده از شامپوها و داروهاي پوستي و موضعي ضدقارچ انجام مي‌شود، در صورت گستردگي بيماري، استفاده از داروهاي خوراكي ضدقارچ نيز براي درمان ضروري است. براي درمان ريشه‌اي بيماري قارچ ممكن است به يك دوره طولاني نياز باشد.

 

اندازه لباس زير هم مهم است

لباس زير زنانه لباس زير تنگ عروق پوست را تحت تاثير قرار داده و در قسمت‌هايي مانع‌ ‌گردش صحيح خون مي‌شود به‌خصوص اگر تنگي لباس‌ ‌در ناحيه لگن،‌ ‌زانو، سينه و حلقه آستين‌ها باشد.

همين اختلال جريان خون باعث همان عارضه شايع لباس‌هاي تنگ مي‌شود، يعني كوفتگي و خستگي. البته گاهي اين تنگي به حدي زياد مي‌شود كه قسمت‌هايي از پوست كبود مي‌شود. يكي ديگر از مشكلات لباس‌هاي تنگ مشكلات گوارشي است.درواقع لباس تنگ حركات دودي (حركات‌ ‌كرم‌گونه) دستگاه گوارش را مختل مي‌كند و موجب تجمع گاز در معده و نفخ شكم مي‌شود‌ ‌كه معمولا با درد شكم همراه است. همچنين پوشيدن‌ لباس‌ زير تنگ‌ و بدون‌ تبادل‌ هوا باعث افزايش احتمال ابتلا به عفونت مثانه در زنان مي‌شود. يكي ديگر از عوارض لباس‌هاي تنگ نوعي كهير به نام كهير فشاري است. اين نوع كهير در اثر فشار موضعي بر بدن مثل پوشيدن لباس‌هاي تنگ ايجاد مي‌شود.

 

هنگام خريد تمام لباس‌هاي ورزشي و تمامي‌ لباس‌هاي زير و لباس خواب بايد در نظر داشته باشيد كه اين لباس‌ها از جنسي تهيه شده باشند كه بدن كمترين واكنش‌هاي حساسيتي را نسبت به آنها داشته باشد.در اين رابطه محصولات نخي و كتاني بهترين جنس هاي پيشنهادي هستند و از خريد لباس هاي زيري كه از مواد نايلوني و مصنوعي تهيه شده اند بايد پرهيز شود. در صورت خريد اين لباس ها بايد دقت كنيد كه حداقل لايه داخلي آنها از چه جنسي بوده و آيا در تهيه آنها استانداردهاي لازم رعايت شده است يا نه؟ بهتر است براي خريد لباس زير زنانه از فروشگاه هاي معتبر و يا كارگاه هاي توليدي كه محصولات آنها مورد تاييد وزارت بهداشت است استفاده كنيد.

 


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]